Podkarpacka Konferencja Pływacka - Dostęp ONLINE

Dwudniowe spotkanie skierowane do trenerów, instruktorów, czynnych zawodników, oddanych rodziców oraz pasjonatów pływania. Wydarzenie odbyło się 18-19 Lutego 2023r. w Rzeszowie. Zapoznaj się ze szczegółami i wypełnij formularz dostępu do nagrań z konferencji!

Opis Konferencji

Konferencja miała na celu zrzeszenie oraz solidaryzowanie środowiska pływackiego w województwie podkarpackim. Dwudniowe spotkanie skierowane było do trenerów, instruktorów, czynnych zawodników, oddanych rodziców oraz pasjonatów pływania. Chcemy zaangażować jak najwięcej osób, którym zależy na rozwoju podkarpackiego pływania, podwyższaniu swojej wiedzy i umiejętności trenerskich. Jednocześnie liczymy, że dzięki konferencji - szkoły pływania i instruktorzy nieposiadający formalnych licencji wejdą w struktury Polskiego Związku Pływackiego i zwiększą konkurencję w województwie podkarpackim, aby pozytywnie wpłynąć na poziom organizacyjny i sportowy. Dodatkowo chcemy zaznaczyć, iż Rzeszów będzie coraz mocniej naciskał na rozwój sportowy pływania, organizując takie inicjatywy.

Głównym prelegentem podczas konferencji był Paweł Wołkow – trener pływackiej reprezentacji Polski Juniorów oraz klubowy trener w G8 Bielany, mający pod swoimi skrzydłami m.in. Radosława Kawęckiego czy Ksawiera Masiuka (multimedalistów największych imprez pływackich na świecie).

Poza nim swoje wykłady poprowadzili trenerzy z najlepszych podkarpackich klubów pływackich – Bogusław  Omiotek (Ikar Mielec), Piotr Haręzga (Swim2Win Krosno), Adrian Ozga i Kacper Fara (Feniks Dębica).

Obok tematów czysto pływackich postaramy poruszyliśmy temat psychologiczny „Triada mentalna w sporcie – „zawodnik/rodzic/trener”, który przedstawi Marek Poręba.

Jesteś chętny do obejrzenia nagrań z konferencji? Zapoznaj się z regulaminem i wypełnij formularz dostępu!

OBSERWUJ WYDARZENIE NA FACEBOOK!

Szczegółowe Informacje

Formularz Dostępu

Wypełnij formularz, wpłać darowiznę i otrzymaj dostęp do nagrań!

Program

Zapoznaj się z Programem Podkarpackiej Konferencji Pływackiej!

ZAKOŃCZENIE DOSTĘPU ONLINE

0
0
Years
3
6
3
DNI
2
2
GODZIN
0
4
MINUT
1
0
SEKUND
0
1
0
0
Items

Sorry, the time is up.

Prelegenci

Paweł Wołkow

Trener główny Kadry Narodowej Juniorów w pływaniu oraz UKS G-8 Bielany/SMS Bielany.
Trener z 20 letnim doświadczeniem, od zawsze związany z jednym klubem, ojciec sukcesów takich zawodników jak Ksawery Masiuk, Kacper Stokowski, Paweł Uryniuk, Bartosz Piszczorowisz oraz aktualny Mistrz Świata z 2021 roku Radosław Kawęcki.
Na konferencji podzieli się wiedzą w tematach, na których zna się wybitnie:
Styl Grzbietowy oraz Kraul na Piersiach!
Poprowadzi obszerne wykłady z techniki tych dwóch styli oraz treningi praktyczne!

Bogusław Omiotek

Trener pływania klasy mistrzowskiej. Trener medalistów mistrzostw Polski w pływaniu we wszystkich kategoriach wiekowych. Jako pływak Stali Mielec medalista mistrzostw Polski juniorów, a następnie w AZS AWF Warszawa finalista mistrzostw Polski seniorów w stylu motylkowym.

Piotr Haręzga

Trener II klasy pływania. Zawód trenera jest jednocześnie jego pasją, dlatego przynosi mu dużo satysfakcji i energii. Współtworzy klub sportowy
Swim2Win Krosno, który działa od 2015 roku. W celu ciągłego pogłębiania wiedzy uczestniczy w wielu konferencjach i szkoleniach, związanych z treningiem pływackim. Chciałby aby poziom pływania w województwie podkarpackim stale się rozwijał i był na jak najwyższym poziomie.

Adrian Ozga

Trener oraz jeden z założycieli klubu UKS Feniks Dębica oraz trener kadry Podkarpacia juniorów. W ciągu ostatnich 2 lat, zdobył ze swoimi zawodnikami 27 medali Mistrzostw Polski, medale EUG, finał EYOF oraz brązowy medal Wielomeczu Europejskiego. Jako zawodnik, wielokrotny rekordzista okręgu podkarpackiego, finalista imprez centralnych oraz rangi europejskiej.

Kacper Fara

Jeden z założycieli/trenerów UKS Feniks Dębica były zawodnik, sympatyk pływania
Sportowy cel: ze stanowczym uśmiechem rozwinąć podkarpackie pływanie, wychować olimpijczyka.

Marek Poręba

Trener Mentalny

Podczas konferencji podzieli się wiedzą w zakresie „Active Child Coaching" – triada mentalna w sporcie zawodnik/rodzic/trener

Zespół ds. Obsługi Konferencji

Masz jakieś pytania odnośnie konferencji, coś nie działa prawidłowo, a może masz pomysł na rozwój konferencji lub współprace z nami? Skontaktuj się z działem obsługi konferencji!

Łukasz Krasowski

Tel.: 512-318-711
Organizator Konferencji,
Współpraca Medialna i Rozwój Konferencji.

Sławomir Jacek

Tel.: 787-410-410
Wsparcie techniczne, Dostęp online, Faktury,
Strona WWW, Grafika, Media Społecznościowe, Problemy techniczne.