Szkoła Pływania PROSWIM - Komunikat!

W związku licznymi zapytaniami o Szkołę Pływania PROSWIM przekazujemy Wam pierwsze ważne informacje:
W tym momencie Instruktorzy PROSWIM dokładają wszelkich starań aby poukładać i dopasować wszystkie grupy poziomem w miarę możliwości jak najszybciej, dlatego też prosimy rodziców i opiekunów dzieci, które uczestniczyły w roku szkolnym 2019/2020 o cierpliwość i wyrozumiałość.
 
Po 15 Września 2020r. każdy z rodziców powinien dostać wiadomość sms od instruktora prowadzącego daną grupę z potwierdzeniem uczestnictwa, planowaną pierwszą datą zajęć oraz godziną rozpoczęcia zajęć. Jeżeli rodzice nie otrzymają wiadomości po podanym terminie prosimy o bezpośredni kontakt z instruktorami Szkoły Pływania PROSWIM.
 
Dodatkowo chcemy przekazać że ze względu na ogromne zainteresowanie i ograniczoną liczbę miejsc w grupach jesteśmy zmuszeni wprowadzić zasady rekrutacji dzieci do Szkółki:
1. W pierwszej kolejności przyjmowane są dzieci, które uczestniczyły w zajęciach w poprzednim roku szkolnym (2019/2020).
2. Kolejnymi osobami są dzieci z Kursów Wakacyjnych 2020, które wyraziły chęć kontynuacji. (Tylko w przypadku dostępności miejsc w danych grupach o tym samym poziomie zaawansowania)
3. Następnie przyjmujemy dzieci nowe, które nie miały styczności z basenem i Szkołą Pływania PROSWIM. (Dodatkowy nabór zostanie ogłoszony dopiero po ustaleniu czy będziemy w stanie stworzyć nowe grupy o poziomie podstawowym)
 
Więcej informacji wkrótce... :)
Do zobaczenia!
 
 

Harmonogram Zajęć Szkoły Pływania

 

Informacje dla rodziców:

1. W dniu 17.09.2020 (czwartek) zostaną wysłane SMS'y do rodziców i opiekunów w pierwszą datą i godziną zajęć oraz potwierdzeniem przybycia.

2. Informujemy, że w związku z ogromnym zainteresowaniem kontynuacji dzieci z poprzedniego roku szkolnego 2019/2020 Szkoła Pływania PROSWIM w roku szkolnym 2020/2021 postanowiła przestrzegać pewnych kryteriów rekrutacji które przedstawiamy poniżej:

1. W pierwszej kolejności przyjmowane są dzieci, które uczestniczyły w zajęciach w poprzednim roku szkolnym (2019/2020).
2. Kolejnymi osobami są dzieci z Kursów Wakacyjnych 2020, które wyraziły chęć kontynuacji oraz dzieci z Lekcji Indywidualnych. (Tylko w przypadku dostępności miejsc w danych grupach o tym samym poziomie zaawansowania.)
3. Następnie przyjmujemy dzieci nowe, które nie miały styczności z basenem i Szkołą Pływania PROSWIM. (Tylko w przypadku gdy będzie możliwość stworzenia NOWYCH GRUP.)
 
ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONĄ ILOŚĆ MIEJSC Z PRZYKROŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 NIE BĘDZIEMY W STANIE PRZYJĄĆ WSZYSTKICH CHĘTNYCH OSÓB.

3. Prosimy przestrzegać zasad obowiązujących na Krytej Pływalni dostępnych pod linkiem:

www.basen.sokolow-mlp.pl


4. Przypominamy że 15-minutowe paski przeznaczone są dla rodziców dzieci DO 7 ROKU ŻYCIA. Prosimy aby starsze dzieci przebierały się już samodzielnie w szatni.

5. Jeżeli dziecko ma problem z założeniem czepka to jako instruktorzy zawsze służymy pomocą. Wystarczy podejść do dyżurki ratowników :).

6. Zachęcamy do śledzenia aktualnego harmonogramu zajęć na stronie www.proswim.org.pl

7. Ze względu na sytuacje COVID-19 prosimy o wyrozumiałość przy okienku kasowym. (Są różne limity i obostrzenia które niestety musimy spełnić aby szkółka mogła normalnie funkcjonować.)

 

Pozdrawiamy
Instruktorzy PROSWIM


 
 
 

PARTNERZY: